Diabess teakeverék filteres Györgytea 40x1,5 g

ÚJ
Raktárkészlet: VAN
Diabess teakeverék filteres Györgytea 40x1,5 g

Enyhítheti ill. megszüntetheti a cukorbetegség számos kellemetlen melléktünetét (végtagzsibbadás, testsúlynövekedés ill. csökkenés, neuropátia, stb.), és késleltetheti a súlyos szövődmények, mint például a magas vérnyomás, érelmeszesedés, veseelégtelenség, keringési problémák kialakulását.

A Diabess- Györgytea enyhíti ill. megszünteti a cukorbetegség számos kellemetlen melléktünetét (végtagzsibbadás, testsúlynövekedés ill. csökkenés, neuropátia, stb.), és késlelteti a súlyos szövődmények, mint például a magas vérnyomás, érelmeszesedés, veseelégtelenség, keringési problémák kialakulását.

Javallat

Cukorbetegségre való hajlam esetén az étrend szabályozásával elérhető egyensúlyi állapot fenntartására és elősegítésére.

A Diabess-Györgytea gyógynövényekből álló teakeverék, amelynek jótékony hatása a cukorbetegségre már hosszú ideje ismert. A recept egy régi gyógyító család hagyatékából került elő néhány éve, és azóta számos eredmény bizonyítja, hogy hatása ma is ugyanolyan kedvező, mint azelőtt.

Ellenjavallat

Epeköves betegeknek, terhesség és szoptatás alatt, valamint 12 éven aluli gyermekeknek nem ajánljuk a cukorbetegség elleni keveréket. Szintén nem ajánlott a fogyasztása erős vérhígítókkal együtt (pl. Syncumar, Marfarin). Ismert mellékhatása nincs. Vérnyomás- és szívgyógyszert a tea fogyasztása előtt vagy után 2 órával lehet bevenni. 12 éven aluli gyermekek és várandós/szoptató kismamák az orvos megkérdezése nélkül ne igyák.

Minden benne található növény régóta ismert a füvekkel való gyógyításban. Az egyik összetevő jól ismert immunerősítő, nyugtató hatásáról, ami megszünteti az idegességet, álmatlanságot, viszketegséget és gyomorpanaszokat. A másik enzimfolyamatokat befolyásol, régóta használatos a népi gyógyászatban cukorbetegség ellen. A harmadik általános tisztító hatásánál fogva a lerakódott cukortól tisztítja meg az ereket. A Diabess teáról még több információt talál a www.diabess.hu oldalon.

„Rajongok a természetért, tavasztól őszig járom az erdőt-mezőt. Hiszek benne, hogy a növényekben minden nyavalyára megtalálható a gyógyír, és hogy egészségünkért mi magunk tehetünk a legtöbbet.” Szabó György ~ Magyar Örökség Díjas

fogyasztása

Az orvos által előírt terápia változatlan betartása mellett, kiegészítő kezelésként ajánlott. Ha vércukorértékei jelentősen csökkennek, akkor kezelőorvosánál jelentkezzen! Mivel lassítja a szénhidrát-felszívódást, ezért fontos, hogy a teát közvetlenül a főétkezés után fogyasszuk el, amikor a legnagyobb mennyiségű szénhidrát kerül a szervezetbe.

Ajánlott fogyasztása a gyógyszer és a diéta melletti éhgyomri cukorszint figyelembevételével:
8 mmol/l-ig: minden másnap ebéd vagy vacsora után egy adag.
12 mmol/l-ig: minden nap ebéd vagy vacsora után egy adag.
12 mmol/lfölött: minden nap ebéd és vacsora után egy-egy adag.

összetevők

gyermekláncfű gyökér (Taraxacum officinale radix), csalánlevél (Urtica dioica L., és Urtica urens L.; folium), közönséges orbáncfű virágos hajtás (Hypericum perforatum L.; herba), fekete áfonyalevél (Vaccinium myrtillus L.; folium), mezei katáng gyökér (Cichorium intybus L.; radix)

TOVÁBBI TUDNIVALÓK

Minőségét megőrzi: Lásd a csomagoláson feltüntetett időpontot.

Tárolás: Felbontás után gyermekektől elzárva, száraz, hűvös helyen, visszazárva tárolandó.

Forgalmazza: Pharmaherb Kft.


A termékfotók illusztrációnak tekintendők, a termék könnyebb beazonosíthatóságát segítik, de előfordulhat változás pl. név-, kiszerelés- vagy csomagolásváltozás miatt. A termékre vonatkozó releváns információkat a termék neve, kiszerelése, egységára és leírása tartalmazza.

Az itt feltüntett ár internetes megrendelés esetén érvényes!

Patikai vásárlás esetén kérjük rögzítse a webfelületen a megrendelést!

2 690 Ft
Egységár: 67 Ft/db
Kedvencekhez
Nyomtat
Adatok
Vélemények
Adatok
Raktárkészlet
VAN
Cikkszám
981310
Termék státusza
ÚJ    
Vélemények
argep.hu A kényelmes és biztonságos online fizetést a Barion Payment Zrt. biztosítja, MNB engedély száma: H-EN-I-1064/2013. Bankkártya adatai áruházunkhoz nem jutnak el.